Go to Top

adwokat

Adwokat

W skład zespołu adwokackiego w naszej Kancelarii wchodzi adwokat Katarzyna Perdeus . Adwokat posiada wieloletnie doświadczenie w pomocy prawnej osobom fizycznym jak i obsłudze podmiotów gospodarczych. Szczególnie specjalizuje się w reprezentowaniu klientów przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej i innymi instytucjami. Zajmuje się negocjacjami, opiniowaniem umów, sporządzaniem pism procesowych, pozwów, wniosków, skarg, zażaleń i apelacji. Adwokaci świadczy pomoc prawną zarówno w systemie jednorazowym, jak i na zasadzie stałej współpracy.

Za główny cel obraliśmy indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół adwokacki oferował usługi i porady prawne na najwyższym poziomie. Gwarantujemy przy tym pełną poufność danych oraz wszelkich powierzonych informacji dotyczących spraw i postępowań karnych. Profesjonalizm oraz rzetelne podejście adwokatów do każdego problemu sprawia, że nasza kancelaria cieszy się dużym zaufaniem ze strony klientów, którzy mają pewność, że ich interesy są u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Nasza oferta usług adwokackich obejmuje porady prawne oraz prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego, w tym:

  • sprawy rodzinne (rozwodowe, majątkowe, rodzicielskie)
  • sprawy cywilne (spadkowe, odszkodowania, spory)
  • sprawy karne
  • pełną obsługę prawną przedsiębiorstw

Nasi adwokaci pozostają do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu!

Adwokat Katarzyna Perdeus
ul. 3-go Maja 30/2 35-030 Rzeszów
katarzynaperdeus@gmail.com