Go to Top

radca prawny

Radca prawny

Radca prawny Alina Terpińska związana jest z naszą Kancelarią od początków jej istnienia. Poszczycić się może bogatym doświadczeniem procesowym ze wszystkich dziedzin prawa oraz w kwestiach umów i negocjacji. Specjalizuje się z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, prawa gospodarczego a także prawa administracyjnego.

Nasz radca prawny zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, w tym w sprawach rodzinnych, w sprawach rozwodowych, separacji, dochodzenia alimentów. Świadczy usługi prawne dla wielu firm jak również klientów indywidualnych. Niezależnie od wielkości każdy klient to partner który może liczyć na profesjonalną i dyskretną obsługę ze strony naszej Kancelarii.

Radca prawnym świadczy pomoc prawną z zakresu wszelkich inwestycji i umów partnerskich, doradzając i uczestnicząc w rozmowach na wszystkich etapach negocjacji. Przy okazji tego typu spraw pomaga również w pozyskiwaniu informacji gospodarczych oraz weryfikacji kontrahentów pod kątem sytuacji finansowej.

W ramach obsługi nasz radca prawny:

  • udziela porad prawnych i konsultacji,
  • uczestniczy w negocjacjach i podpisywaniu kontraktów,
  • sporządza opinie prawne,
  • sporządza i opiniuje umowy, pisma formalne i regulaminy,
  • reprezentujemy klientów przed wszystkimi urzędami i sądami.

Zapraszamy do kontaktu i konsultacji z naszym radcą prawnym!

Radca Prawny Alina Terpińska

ul. 3 Maja 28 lok.6
35-030 Rzeszów