Go to Top

odszkodowania

Odszkodowana

Kancelaria adwokatów i radców prawnych prowadzi sprawy osób poszkodowanych jak i potencjalnych sprawców szkód w sporach o odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Oferujemy Państwu solidną pomoc prawną w postępowaniach odszkodowawczych, prowadzonych przed ubezpieczycielem, sprawcą, a także sądem.

Zawiłość prawa a także upór drugiej strony w konfliktach o dochodzenie odszkodowań sprawia że pomoc profesjonalnego prawnika dla osoby poszkodowanej jest często niezbędna. Zdarza się, że już na samym początku ubiegania się o odszkodowanie, poszkodowany popełnia pewne błędy, które w konsekwencji mogą utrudnić dochodzenie swoich praw.

Oferowana przez naszą Kancelarię pomoc prawna obejmuje wsparcie i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów i konfliktów prawnych na każdym etapie dochodzenia odszkodowań. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • dochodzenie odszkodowań w wypadkach komunikacyjnych,
  • zadośćuczynienie za szkody na osobie, za błędy w sztuce medycznej, uszkodzenia ciała oraz zadośćuczynienie za doznaną krzywdę w tym również za śmierć osoby bliskiej,
  • dochodzenie odszkodowań za szkody na mieniu,
  • reprezentację w postępowaniach podatkowych oraz przed ZUS,
  • sporządzanie pozwów, pism, wniosków i innych pism procesowych oraz reprezentacja przed sądem i innymi organami.

Potrzebujecie Państwo porady i konsultacji prawnej w zakresie odszkodowań. Skontaktujcie się z nami, chętne opowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Kancelaria adwokatów i radców prawnych
ul. Rynek 43/1 39-200 Dębica
tel. kom. 503 765 993
tel. kom. 512 085 800
sekretariat.debica@gmail.com