Go to Top

rozwód

Rozwód

Kancelaria adwokatów i radców prawnych oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności rozwodów. Sprawy związane z rozwodem i separacją wymagają często szczególnej delikatności. Dlatego do Państwa dyspozycji na każdym etapie tego typu spraw, pozostaje zespół wysoko wykwalifikowanych adwokatów oraz doświadczonego radcy prawnego. Korzystając z ich pomocy łatwiej będzie przejść przez tak trudny etap w życiu i dochodzić swoich praw.

Duże doświadczenie i dbałość o poufność w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, a szczególnie spraw o rozwód czy separację, jak również o podział majątku wspólnego małżonków sprawia, że możemy się poszczycić dużym zaufaniem klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Kancelaria udziela pomocy prawnej w zakresie sporządzania pozwów i innych pism procesowych. Bierzemy również udziału w negocjacjach pozasądowych, oraz reprezentujemy klientów przed wymiarem sprawiedliwości.

W ramach usług związanych z prawem rodzinnym, w tym rozwodem oferujemy:

  • pełną pomoc w sprawach separacyjnych, rozwodowych z orzeczeniem o winie lub bez orzekania o winie współmałżonka,
  • doradztwo w sprawach podziału majątku po rozwodzie, majątkowych umów małżeńskich, zniesienia małżeńskiej wspólnoty majątkowej,
  • regulacja zobowiązań małżonków względem siebie po rozwodzie, np. sposobu korzystania ze wspólnego mieszkania,
  • rozstrzygnięcia w sprawach alimentów, kontaktów z dzieckiem, władzy rodzicielskiej.

Zapraszam do konsultacji w sprawach rozwodów z naszymi adwokatami i radcą prawnym!

Kancelaria adwokatów i radców prawnych
ul. Rynek 43/1 39-200 Dębica
tel. kom. 503 765 993
tel. kom. 512 085 800
sekretariat.debica@gmail.com